کسب درآمد از سامانه پیام کوتاه فراپیامک

کسب درآمد از فراپیامک به روش نمایندگی سامانه پیام کوتاه 


شرکت فراداده رایانه به شماره ثبت 300282 و دارنده ISO 9001:2008 در مدیریت کیفیت، با هدف ارائه خدمات کامپیوتری پردازش داده ، طراحی و توسعه وب ، اطلاع رسانی و انتقال فنآوری نوین ارتباطات دیتا به کشور، همراه با آموزش کادر جوان خود برای ارتقاء دانش فنی آنان در زمینه علوم جدید ارتباطات و خدمت به عموم مردم، شرکتها و سازمان ها  ، تـأسیس گردیدجهت ثبت نام کلیک کنید.

 

سامانه پیام کوتاه

 

 

با راه اندازی سامانه پیام کوتاه فراپیامک می توانید به صورت تکی و گروهی پیامک های تبلیغاتی خود را ارسال و دریافت نمایید و از متنوع ترین امکانات پیامکی بهره مند شوید.

 

سامانه تلفن گویا

 

 

در سامانه تلفن گویا می توانید با تهیه یک خط مجازی، منوی صوتی بسازید و با فشردن کلیدهای مختلف عملیات متنوع انجام شد.

 

سامانه پیامک صوتی

 

 

شما می توانید پیامک های صوتی خود را از طریق سامانه پیامک صوتی و یا خط تلفن ارسال نمایید،و پس از ارسال برای مخاطبین شما یک پیامک ارسال شده که یک پیامک صوتی جدید دارند و می توانند با شماره مجازی شما تماس بگیرند تا پیغام صوتی خود را بشنوید.

 

سامانه فکس

 

 

از طریق سامانه فکس می توانید فکس های خود را ارسال و دریافت نمایید، همچنین می توانید به شاخه های موجود، فکس هدفمند ارسال نمایید.

 

سامانه همراه

 

 

سامانه ویژه گوشی های تلفن همراه که می توانید در پنل خود آن را از طریق لینک موجود دانلود و بر روی گوشی های تلفن همراه خود بارگزاری نمایید. در دو نسخه ی جاوا و اندروید قابل بارگذاری می باشد.

 

سورس تلفن گویا(Voip)

 

 

فناوری Contact Center یک مرکز تماس چند رسانه ای برای پشتیبانی سازمان ها و شرکت ها از مشترکین و تماس گیرنده ها می باشد که بر روی بستر آی پی قرار دارد.در این روش یک نسخه از سامانه بر روی یک سرور اختصاصی نصب شده و در محل خریدار قرار می گیرد که امکان مسیریابی هوشمند کلیه تماس ها ، یکپارچگی با شبکه و ایستگاه های کاری و مدیریت کاربران را فراهم می سازد.

 

خدمات ارزش افزوده (Vas)

 

 

 طبق تعاریف ارائه شده  در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات ، به جز مکالمه صوتی ،تمام خدمات قابل ارائه در بستر تلفن همراه ، خدمات ارزش افزوده (Value Added Services ) یا به اختصار VAS نامیده می شوند .
در حقیقت هر نوع خدمت جذاب یا ویژه ای که مشترکین تلفن همراه به خاطر آن هزینه پرداخت کنند ، جزئی از خدمات ارزش افزوده تلفن همراه به شماره می آیند.
فراداده با تکیه بر توانمندی های فنی و اجرایی خود، قادر به ارائه خدمات در دو بخش خدمات ارزش افزوده عمومی و سازمانی می باشد.

 

طراحی وب سایت

 

 

 از دیگر امکانات ارائه شده مجموعه فراپیامک می توان به سایت ساز اشاره نمود . رفته رفته با افزایش ضریب نفوذ اینترنت در کشور داشتن یک وب سایت برای هر شخص،سازمان و یا کسب و کاری واجب وضروری بنظر می رسد و سایت ساز فراپیامک به اشخاص این امکان را می دهد تا بتوانند به سادگی و تنهابا اعمال برخی تغییرات دلخواه داخل نرم افزار وب سایت مورد نظرشان را طراحی نمایند و وارد دنیای جدیدی از خدمات شوند .

 

راهکار های سازمانی

 

 

امروزه، لزوم به کارگیری زیر ساخت های نوین ارتباطی در تسهیل ارتباطات موثر، ایمن، کارا و هدفمند،برکسی پوشیده نیست. شرکت فراداده با پیشینه درخشان در ارائه محصولات و خدمات راهبردی فنآوری اطلاعات به سازمان ها، به تدوین راهکارهای جامع نوین و منحصر به فرد در راستای افزایش بهره وری سازمان ها و صنایع گوناگون پرداخته است.

مزایای بهره مندی از راهکارهای سازمانی:
• سهولت در ارتباطات و افزایش کارایی سیستم
• مدیریت از راه دور
• کاهش زمان دسترسی به اطلاعات و تصمیم گیری
• بهبود روند مالی سازمان و کسب درآمد از این طریق
• ارتقای دسترسی و بهبود سبک زندگی
• تقویت نام تجاری و افزایش بهره وری در اقدامات تبلیغاتی

جهت ثبت نام کلیک کنید