کسب درآمد از سیستم بازاریابی شبکه ای بادران

" نت استار :بادران اولین سامانه بازاریابی و فروش شبکه‌ای می‌باشد که از مرکز امور اصناف وزارت صنعت، معدن و تجارت مجوز رسمی فعالیت شبکه‌ای دریافت کرده است. بادران درزمینهٔ همکاری در فروش محصولات آرایشی بهداشتی، خوراکی و نوشیدنی، سلامت، مد و زیبایی فعالیت می‌کند.

برای فعالیت در بادران به‌عنوان بازاریاب ابتدا باید به در این سایت ثبت‌نام کنید، پس از تأیید ثبت‌نام نیاز به تکمیل فرم، ارسال مدارک و تنظیم قرارداد بازاریابی با شرکت بادران می‌باشد. ثبت‌نام و عقد قرارداد با این سرویس رایگان است و برای شروع کار به‌عنوان بازاریاب نیاز به هیچ‌گونه خرید یا سرمایه‌گذاری نیست. بادران تأکید زیادی بر آموزش دیدن بازاریاب‌های متقاضی، قبل از شروع به کار دارد که توضیحات آن را در هنگام ثبت‌نام می‌توانید ملاحظه کنید.

تفاوت عمده سرویس‌های بازاریابی شبکه‌ای و همکاری درفروش سنتی در امکان فروش چندلایه و شبکه‌سازی فروشنده می‌باشد. بادران در بخشی از معرفی بازاریابی شبکه‌ای می‌نویسد: بازاریابی شبکه‌ای درواقع هدف همه شرکت‌هاست.. اگر شما شنیدید که یک شرکت باسابقه اعلام کرد ” در صورت معرفی یکی از دوستانتان به ما، در خرید بعدی از تخفیف برخوردار شوید” این همان بازاریابی چند سطحی است..

جهت ثبت نام کلیک کنید

http://baadraan.ir/