نت استار می نویسدثبت نام ورود به سایت
http://iibazar.com/

"

Iibazar یک سامانه‌ی همکاری در فروش کارت شارژ از زیرمجموعه شرکت بازار اینترنتی ایرانیان است. در این سیستم کاربران امکان راه‌اندازی یک فروشگاه رایگان کارت شارژ بر پایه همکاری در فروش به‌صورت کامل باقابلیت اتصال به دامنه اختصاصی یا زیر دامنه وب‌سایت اصلی خود را خواهند داشت.

در حال حاضر شرکت بازار اینترنتی ایرانیان به‌عنوان یکی از نمایندگان فروش الکترونیک تمام اپراتورهای تلفن همراه کشور فعالیت می‌کند. این سرویس امکان راه‌اندازی فروشگاه کارت شارژ رایگان به‌صورت لینک اختصاصی در زیرمجموعه وب‌سایت بازار اینترنتی ایرانیان، اتصال به دامنه اختصاصی کاربر، اتصال به زیردامنه وب‌سایت معرفی‌شده و استفاده از وب‌سرویس اختصاصی این فروشگاه را به کاربران می‌دهد.

عضویت و ایجاد فروشگاه دراین سرویس رایگان است و علاوه بر یک کنترل‌پنل حرفه‌ای امکان انتخاب قالب‌های مختلف برای فروشگاه کارت شارژ ایجاد شده، وجود دارد. با توجه به بازار بزرگ تلفن همراه‌ اعتباری کشور، فروش کارت شارژ به‌عنوان یک کالای غیر فیزیکی، منبع درآمد اینترنتی بسیار خوبی است که کاربران بدون نیاز به سرمایه‌گذاری فنی و مالی و صرفاً باقدرت بازاریابی و فروش می‌توانند به درآمد خوبی دست پیدا کنند.

راه‌اندازی فروشگاه کارت شارژ تنها امکان شرکت بازاریابی اینترنتی ایرانیان نیست، این شرکت یکی از فعالان حوزه IT و تجارت الکترونیک در ایران است که پروژه‌های گسترده بازاریابی و همکاری درفروش دیگری نیز در دست اجرا دارد و در بخش جداگانه‌ای به معرفی آن‌ها خواهیم پرداخت."