مانیتورینگ کلمات کلیدی درگوگل،گوگل بر روی چه کلمات کلیدی متمرکز است

در ایجاد فروشگاه تبلیغات و یا فروش شما می بایست کلمات کلیدی ای که گوگل بر روی آن حساس است و آن را می شناسد تمرکز کنید یعنی بدانید گوگل برای معرفی فروشگاه کالای دیجیتال به دنبال کلمه کلیدی "کالای دیجیتال " درسایت ها می گردد پس شما بایستی در فروشگاه خود این کلمه کلیدی را به نحواحسنت بکار ببرید.

نرم افزار مانیتورینگ کلمات کلیدی را می توانید از سایت مهندس هلاکویی رایگان دانلود کنید.

مهندس هلاکوئی می نویسد:
"یکی ازخواسته و یا حتی آرزوی صاحبان کسب و کار و مدیران وب سایت ها بالا بودن رتبه و جایگاه کلمات کلیدی خاص در نتایج اول گوگل است. این قضیه برای هیچکس پوشیده نیست که بالا بودن کلمات کلیدی خاص در نتایج گوگل گاهی یک کسب و کار را متحول می کند. یکی از دغدغه های صاحبان وب سایت ها جایگاه کلمات کلیدی وب سایت خود در نتایج گوگل است. شاید شما هم از آن دسته مدیرانی باشید که تمایل دارید جایگاه کلمات کلیدی خاصی از وب سایتتان را در گوگل ببینید. مثلا کلمه "مشاوره بازاریابی اینترنتی" برای من بسیار مهم است که هم اکنون در چه جایگاه و در چه صفحه ای از نتایج گوگل است.
 

 
برنامه رایگان گوگل مانیتور به شما کمک می کند تا جایگاه کلمات کلیدی وب سایت خود را بررسی کنید.
 
پس همین حالا این برنامه رایگان را از اینجا دانلود کنید.

دیگر نقش گوگل و کسب رتبه خوب برای کلمات مرتبط با کسب و کار بر کسی پوشیده نیست. در بسیاری از مواقع حضور در صدر نتایج گوگل برای کلمات کلیدی مرتبط، می تواند موجب تحول در کسب و کار شود.

Google Monitor یکی نرم افزار کاملاً رایگان است، که به شما کمک می کند در هر لحظه رتبه خود را در موتورهای جستجو با رقبایتان مقایسه کنید. شما می توانید این نرم افزار کاملاً رایگان را از انتهای این مطلب دانلود نمایید.

 

نرم افزارهای بسیاری هستند که به ما امکان جستجوی چند کلمه کلیدی در موتورهای جستجو را می‌دهند و رتبه سایت ما را در مقابل جستجوی هر یک از آن کلمات کلیدی نمایش می‌دهند اما استفاده از Google Monitor مزایای فراوانی دارد و سرعت کار ما را بهبود می بخشد.

برای استفاده از این نرم افزار کافیست بعد از دانلود آنکه از پایین همین مطلب می‌توانید لینک دریافت آن را مشاهده کنید بر روی سیستم خود این نرم افزار را نصب کنید و بعد از اجرای آن مراحل زیر را انجام دهید.

۱. از نوار ابزار بالایی این نرم افزار بر روی گزینه Add URL (دکمه سبز رنگ) کلیک کنید و در کادر ظاهر شده آدرس سایت خود را وارد کنید و بر روی گزینه OK کلیک کنید.

۲. در صفحه ظاهر شده شروع کنید به نوشتن تک تک کلمات کلیدی که می‌خواهید رتبه سایت خود را در نتیجه جستجوی آن‌ها توسط کاربران در گوگل ببینید و بعد از وارد کردن هر کدام از آن‌ها بر روی دکمه Add کلیک کنید تا به لیست کلمات کلیدی انتخاب شده شما اضافه شود. همچنین می‌توانید برای وارد کردن یکجای کلمات خود از یک فایل متنی (برای مثال file. txt) از گزینه Import در این صفحه استفاده کنید.

۳. حال کافی است بر روی دکمه Search (در نوار ابزار بالایی آیکون ذره بین) کلیک کنید تا نتایج جستجو‌ها آنالیز شود و به شما در سمت چپ برنامه نمایش داده شود که با کلیک بر روی هر یک از آن‌ها می‌توانید لیست نتایج پیدا شده را به ترتیب قرار گیری در صفحه جستجوی گوگل برای آن کلمه کلیدی ببینید.

منبع : مهندس هلاکوئی