می توان در اینترنت یک روزه به درآمد رسید

پاسخ این سوال مثبت است ولی به چه قیمتی؟

تقریبا در اینترنت می تواند درآمد ماهانه 50000 تا بی نهایت داشت !!!ولی در صورتی که صبر و حوصله داشته باشیم ،هزینه کنیم و وقت بگذاریم.


بیشتر افرادی که به دنبال کسب و کار های زود بازده هستند در این کار ناموفقند و درآمد ناچیزی عایدشان می شود ولی برخی افراد واقعا شدیدا به پول نیاز دارند /مثل گروه های دانشجویی این گروه ها بهتر است برای کسب درآمد علاوه بر مطالعه در این حوزه به صورت پلکانی فعالیت خود را گسترش دهند.

پله اول : کسب درآمد از سیستم های خرید و فروش بازدید:

در این سیستم ها شما فقط از سایت هایی بازدید می کنید و نیاز به تلف کردن وقت ندارید فقط سیستم شما روشن است و اتوماتیک از سایت های موجود در سیستم بازدید ساز بازدید می کند.


پله  دوم :سایت های نظر سنجی

این سایت ها وقت شما را زیاد تلف می کنند ولی برخی جوایز بزرگی را اعطا می کنند.درکل بهتر است از این پله بپرید و گام روش نذارید.


پله سوم :سایت های همکاری در فروش فایل

موفقیت در این سایت ها تابع کمی وقت است شما در ازای تبلیغ و فروش فایل های مختلف پورسانت می گیرید. برخی از این سایت ها تمام محصولات خود را به صورت یک دامین و یا ساب دامین در اختیارتان قرار می دهند که شما با بالابردن رتبه سایتتان پورسانت های قابل توجهی دریافت میکنید.

پله چهارم ":سایت های همکاری در فروش کالا

در این سایت ها شما یک سایت و دامین از یک سیستم همکاری در فروش دریافت می کنید و با بالا بردن بازدید و فروش سایتتان پورسانت دریافت میکند.


پله پنجم : با توجه به تجربیات به دست آورده خودتان یک فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنید

هادی مرادی


نظر شما چیست ؟ در تکمیل مطلب یاریم کنید