مهدی علیپور کارشناس ارشد کارآفرینی گرایش فناوری دانشگاه تهران و همچنین کارشناس ارشد کسب و کار الکترونیک سازمان مدیریت صنعتی می باشد. اگر شما هم از علاقه مندان به حضور در استارتاپ ها باشید چهره همیشه خندان و پرانرژی این مربی خوب و مشاور کارآفرینی برای شما آشناست. علیپور موسس استارتاپ آوا بوک، مدیرعامل و موسس شرکت ایده پردازان راهبرد کسب و کار، و همینطور مدیر نوآوری و تحقیق و توسعه بازار شرکت نگین رایانه می باشد.

Netstart-Alipoor_04

دکتر استارتاپ وب سایت دیگر مهدی علیپور است، خودش در معرفی دکتر استارتاپ چنین می گوید: دکتر استارتاپ (Dr.Startup) وبسایتی است که قصد دارد بروز ترین و مفید ترین مطالب مرتبط با رویکرد های

نوین کارآفرینی و استارت آپ ها را ارایه دهد! دکتر استارتاپ اولین کلینیک آنلاین کسب و کار است که با ایجاد کلینیک های مختلف ،ابعاد مختلف رویکرد های نوین کارآفرینی را هدف قرار داده و در هر بخش به بررسی تخصصی این ابعاد می پردازد.سعی شده مطالب بصورت بومی تهیه شوند تا قابلیت بهره برداری از  آنها ،با توجه به شرایط اقتصادی و فضای کسب و کار کشورمان ایران فراهم شود.

علاوه بر این جهت ایجاد رابطه موثر بین کارآفرینان و متخصصان و مشاوران بخشی ویژه ای در دکتر استارتاپ در نظر گرفته شده است که به معرفی موثر متخصصین داخلی و خارجی فعال در حوزه استارتاپ ها ،می پردازد.در دکتر استارتاپ قصد داریم یک سبک جدید زندگی را معرفی نماییم ،زندگی به سبک کارآفرینان چابک.

اگر راه اندازی یک کسب و کار و منبع درآمد اینترنتی یکی از دغدغه های شماست، دانش و تجربه های مهدی علیپور برای شما بسیار مفید و کارگشاست، دانسته های او را از طریق دکتر استارتاپ پیگیری کنید.همچنین می توانید با مشاهده این ویدئو بیشتر با او آشنا شوید.

آدرس دکتر استارتاپ:

http://drstartup.ir

منبع : نت استارت

http://drstartup.ir