ناصر مربی مجرب استارتاپ هاست، او در که از سال ۸۵ تاکنون بصورت مستمر و حرفه ای به آموزش کارآفرینی و راه اندازی کسب و کار مشغول است، کارگاههای زیادی پیرامون شیوه های مدریت استارتاپ ها و توسعه و راه اندازی کسب و کار داشته است. او همچنین استارتاپ های زیادی را در ایران در مسیر موفقیت همراهی نموده است و تاکنون بسیاری از علاقه مندان به رویداد استارتاپ ویکند از دانش و تجربیات این استاد کارآفرینی استفاده کرده اند.

ناصر غانم زاده در مورد فعالیت های خودش می گوید: از سال ۸۵ تدریس کارآفرینی را آغاز کردم و بعدها دوره‌های رسمی مربی‌گری کارآفرینی بر اساس الگوی گام به گام و مربی‌گری کارآفرینی بر اساس الگویSIYB را گذراندم . اوایل سال ۲۰۰۹ با جنبش نوظهور استارتاپ ناب (Lean Startup) آشنا شدم و از آن زمان به عنوان مروج، تبلیغ کننده و نیز مشق‌کننده استارتاپ ناب فعالیت می‌کنم. زمینه پژوهشی من بصورت خاص راه اندازی (تاسیس) و اداره شرکت های نوپا، طراحی مدل کسب و کار، بازاریابی و شیوه‌های مدیریت استارتاپ ها است. از اینجا می توانید یکی از ویدئو های غانم زاده را در دومین میتاپس استارتاپی ملاحظه کنید.

مربی استارتاپ

ناصر غانم زاده تحصیلکرده رشته مهندسی کامپیوتر و یکی از بنیانگذاران گروه کاربران لینوکس اصفهان است. او در حال حاضر رئیس هئیت مدیره و مدیر عامل شرکت اپتان رایانش، اولین شرکت ارائه کنند خدمات ابری ایران نیز می باشد. از طریق وب سایت شخصی ناصر غانم زاده – در بخش راهنمایی استارتاپ ها – می توانید با ناصر غانم زاده در ارتباط باشید، صحبت کنید و در مورد پیاده سازی یا توسعه استارتاپ خود مشاوره بگیرید.

آدرس سایت ناصر غانم زاده: www.businessofsoftware.ir

منبع : نت استارت