اگر شما برای شروع کسب درآمد از اینترنت آماده هستید اما نمیدانید باید از کجا شروع کنید، اصلا نگران نباشید من در این مقاله شما را همراهی خواهم کرد تا کمی بیشتر برای ورود به این دنیای پرقدرت آماده شوید.

 

 

در مرحله اول شما نیاز دارید بدانید که میخواهید از چه روشی برای کسب درآمد از اینترنت استفاده کنید، یعنی در قدم اول شما باید به دنبال ایده پردازی کسب و کار اینترنتی و ایجاد مزیت رقابتی خود باشید.

 

 

ایده پردازی گامی بسیار مهم و اساسی برای شما خواهد بود، زیرا در این مرحله تصمیم میگیرید که واقعا میخواهید چه چیزی را در اینترنت عرضه کنید، مثلا شاید شما بخواهید یک فروشگاه کالای دیجیتال راه اندازی کنید و یا اینکه محصولات آموزشی خودتان را در اینترنت بفروشید.

 

در وب سایت فکر آبی محصولی وجود دارد با نام ایده پردازی برای شروع کسب و کار اینترنتی که میتواند در این مرحله به شما کمک کند تا دیدتان نسبت به انتخاب و راه اندازی نوع کسب و کار اینترنتی عوض کرده و همچنین گزینه بهتری برای شروع در اختیار شما قرار دهد.

 

اما حالا شما فقط ایده و شیوه کسب درآمد از اینترنت خود را انتخاب کردید، برای ادامه کار به چه اطلاعاتی نیاز خواهید داشت که بتواند میزان موفقیت شما را افزایش دهد و مجبور نشوید در طی این مسیر آزمون و خطاهایی انجام دهید و هزینه های گزافی بابت آن پرداخت کنید.

 

آنچه برای شروع کسب درآمد از اینترنت باید بدانید

1. آشنایی با 8 وظیفه اصلی یک مدیر وب سایت

2. دانستن 8 سلاح پرقدرت یک وب سایت

3. آشنایی با روش های بازاریابی اینترنتی

4. آشنایی با روش های ایجاد ترافیک

5. آشنایی با بازریابی ایمیلی

6. چگونه یک وب سایت راه اندازی کنید

7. چگونه یک فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنید

8. شیوه های صحیح انتخاب نام، ثبت دامین و هاست

9. آشنایی با سیستم های ارسال پستی

10. آشنایی با سیستم های پرداخت آنلاین

 

و بسیاری موارد دیگر که همه اینها در محصولی به نام آموزش فوت و فن کسب و کار اینترنتی به صورت کامل توضیح داده شده است و میتواند یک راهنمای بسیار مفید برای شما باشد، اما اگر در حال حاضر قصد تهیه چنین محصولی را ندارید، پیشنهاد من به شما برای شروع، شرکت در دوره رایگان 7 روزه کسب درآمد از اینترنت می باشد.

 

ممکن است کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی کنید، وب سایتی ایجاد کنید اما کمی نیاز داشته باشید با شیوه های مدیریت سایت و همچنین تغییر ظاهری سایت آشنا شوید، پیشنهاد من به کسانی که میخواهند از اینترنت کسب درآمد کنند این است که تا آنجا که میتوانند خودشان درباره شیوه های ایجاد سایت و فروشگاه آشنا باشند.

 

بنابراین برای آشنایی بیشتر با مواردی که گفته شد، میتوانید از محصول آموزش فوت و فن طراحی وب سایت استفاده کرده تا اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب نمایید.

 

تا اینجا شما اطلاعات بسیار مفیدی برای شروع کسب درآمد از اینترنت دریافت کرده اید و حتی ممکن است تا به حال کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی کرده باشید، اما در مرحله بعد حتما باید برای کسب و کار اینترنتی خود تبلیغات کنید، یعنی وارد مرحله تبلیغات اینترنتی و بازاریابی اینترنتی خواهید شد که در آینده نزدیک یک محصول در این زمینه منتشر خواهد شد.

 

اگر دوست دارید کمی حرفه ای تر شوید و بتوانید بعضی از نیازهای خود را به صورت آنی رفع نمایید، پیشنهاد میکنم حتما دو زبان نشانه گذاری html و css را در آینده فرا بگیرید، زیرا این دو زبان نشانه گذاری در آینده میتوانند در موارد بسیاری مانند زیبا سازی صفحات و یا حتی ایجاد تغییراتی در پوسته گرافیکی وب سایت به شما کمک های بسیاری کند، کسانی که تمایل دارند درباره این زبان بیشتر بدانند دو راه خواهند داشت.

 

در وب سایت یک سری آموزش رایگان مقدماتی html و css وجود دارد که میتوانید از آنها استفاده نمایید، اما اگر زمانی نیاز داشتید کمی حرفه ای تر با این دو زبان نشانه گذاری آشنا شوید پیشنهاد می کنم از محصول آموزش فوت و فن HTML و CSS استفاده نمایید.

 

همچنین ممکن است در طول راه اندازی و مدیریت یک کسب و کار اینترنتی نیاز به داشتن انرژی و روحیه مناسب داشته باشید، می توانید از روش های مختلفی استفاده کنید، اما میتوانید از 40 نکته برای داشتن یک روز پرانرژی و با نشاط استفاده کنید تا بتوانید برای انجام وظایف خود به عنوان یک مدیر کسب و کار اینترنتی انرژی بیشتری داشته باشد.

منبع : اتاق آبی