هر مدرس استاد با ثبت نام رایگان در استاد سلام، یک صفحه وب از پروفایل کامل و حرفه ای خود خواهد داشت؛ در فضای آنلاین که پر از علاقه مندان و جستجوگران آموزش است، میتواند خود را در دیدرس شاگرد قرار دهد، از مزایای استاد سلام از جمله کلاس آنلاین، ثبت دوره آموزشی برای تدریسهای نیمه خصوصی و تبلیغات گسترده تر برای  کسب و کار خود بهره مند می شوند.

هر رشته یا مهارتی را که می توانید تدریس کنید مانند تدریس خصوصی زبان انگلیسی، تدریس خصوصی تافل و تدریس خصوصی آیلتس. استاد سلام تمام ابزار های لازم برای تدریس را در اختیار شما قرار داده است.

آموزشگاه ها هم مانند اساتید پروفایل کامل دارند، یک زیر سایت در استاد سلام با تمامی امکانات لازم جهت معرفی درست مرکز آموزشی، آموزشگاه ها می توانند سوابق خود را بنویسند، عکسهای آموزشگاه را نمایش دهند، دوره های آموزشگاه را در دسترس علاقه مندان قرار دهند، کلاسهای آزاد خود را اجاره دهند و یا حتی کلاس آنلاین، برگزار کنند.

ثبت نام رایگان استاد ها و مراکز آموزشی در استاد سلام :

به راحتی با یک ثبت نام شما استاد یا آموزشگاه گرامی در سایت ما عضو می شوید، شما با خرید یک ستاره از استاد سلام یک وبلاگ هم برای خود دارید در وبلاگ استاد 

سایت استاد سلام برای کلمه های کلیدی مهم آموزشی و جستجوی استاد در صفحه اول جستجوی گوگل قرار دارد .استاد ها با ثبت نام در سایت استاد سلام و توضیحات کامل از خود در واقع در بزرگترین مرکز آموزشی و بانک استاد های ایرانی ثبت شده اند و جستجوی نام شما در موتورهای جستجو نام شما در سایت استاد سلام را خواهد آورد و این مزیت مهمی است.
مطالب بالا به خوبی می­رساند که روی این سایت قرار است افراد دارای مهارت کاری و نه فقط درسی خود را معرفی نمایند. کسانی که با همان حرفه خود مشغول به کارند و از این درآمد دارند و حساب خود را به خوبی پس داده­اند اگر تدریس زبان فرانسه یا تدریس زبان اسپانیایی می کنید اگر می­توانید سایت طراحی کنید html را یاد بدهید (تدریس خصوصی طراحی وب سایت) این جا ثبت نمایید یا آموزش گردشگری تا شبکه قوی آموزشی برای هر محل و هر جا برای یک ایرانی فراهم کنید اگر کسی در شهرستانی، در دهستانی دور هم هست و شما نمی­دانید در نزدیکی شما مدرسی حاذق دارید این جا با او آشنا می شوید.

فروش پکیج برای داشتن شاگرد بیشتر

شما اگر استاد ستاره دار باشید، چون در صفحه اول تدریس رشته خود هستید، پس تماس بیشتری از شاگرد هم خواهید داشت، ثبت نام رایگان بالاتر بودن اما با خرید ستاره امکان پذیر است.

دوره آموزشی

سایت استاد سلام برای اینکه شما استادها و آموزشگاهها مستقل عمل کنید و دوره آموزشی شما را معرفی کنه، بخش دوره آموزشی را راه اندازی کرده تا دوره آموزشی شما را به علاقه مندان نشان بده، علاقه مندان می توانند در دوره های شما ثبت نام کنند و ضمن اینکه تدارک دوره آموزشی از دیگروظایفی است که استاد سلام در عرصه آموزش نوین برای خود مقرر نموده است تا استاد ها بتوانند از این طریق با قیمت مناسب تر خدمات برای همه اقشار فراهم کند و  شما دوره آموزشی خود را معرفی کنید. جویندگاه علوم که در جریان مزیقه وقت هستند می توانند در دوره آموزشی شما به راحتی آنلاین ثبت نام کنند و شهریه را پرداخت کنند و شما با ایمیل خبردار می شوید.
هم اکنون دوره های آموزشی عمو مخترع هم با مدیریت استاد سلام در مهدکودکها و برخی مدارس در حال برگزاری می باشد

برگزاری دوره آموزشی برای سازمانها و شرکتها

استاد سلام با داشتن شرایط خوبی مثل تعامل با استادهای بسیار خوب و نامی ایران در هر زمینه و مهارتی و از هر شهری قادر است برای سازمان و شرکت شما برگزاری دوره سازمانی داشته باشد، شرایط را شما تعریف کنید، ما طراحی با مشاوره استادها طراحی دوره سازمانی را انجام میدهیم، ما قادریم دوره را به 3 شکل برگزاری دوره آموزشی در محل و آموزش ضمن خدمت کنیم: 1- برگزاری دوره سازمانی در محل سازمان شما  2- برگزاری دوره سازمانی در کلاسی نزدیک به سازمان شما   3- برگزاری دوره سازمانی بصورت آنلاین (کارمندان شما بعد از زمان کار خود سر میز خود بنشینند و سر کلاس استاد هم باشند و در نهایت هم خروجی خوبی تحویل خواهید گرفت)

استاد سلام آموزش را آسان می کند

 

اجاره فضای آموزشی
حالا شما شاگرد هم دارید برای برگزاری کلاس، فضایی برای تدریس خصوصی هم دارید ؟ اگر احتیاج به کلاس دارید از بخش اجاره کلاس در صفحه اول سایت دیدن کنید یا اگر دنبال اجاره فضای آموزشی هستید تا چندین شاگرد را دور هم جمع کنید باز استاد سلام برای شما می تواند اجاره فضای آموزشی را معرفی کند

سایت استاد سلام قدم را در سال 94 فراتر برده و برای اجاره سالن همایش و اجاره سالن کنفرانس هم قصد همکاری با دست اندرکاران آموزشی دارد، بنابر همین توانایی ما می توانیم برای اجاره سالن کنفرانس برای دوره های آموزشی شما با شما همکاری نماییم. می توانیم برای آموزشهای عمومی که نیاز به اجاره سالن همایش مجهز دارید به شما کمک کنیم.

اجاره فضای آموزشی مجازی

حالا شما شاگرد هم دارید برای برگزاری کلاس خصوصی، برای تدریس خصوصی باید از منزل خارج شد؟ خیر ! ما اینجا به شما کلاس مجازی را بصورت کلاس آنلاین اجاره می دهیم با اجاره کلاس مجازی شما همه امکانات لازم برای ارتباط را دارید اجاره کلاس مجازی از سرور های ایرانی مستقر در کشور خودمان که با سرعت اینترنت ایران سازگار است، ما خودما امتحان کرده ایم و قطعی صدا و تصویر را بعد از حتی ساعتها تماس تصویری و صوتی نداشته ایم، می توانید با شاگرد صحبت کنید با میکروفون کامپیوتر یا هندرفری خود و یا چت کنید و تصویر خودتان یا دسک تاپ کامپیوتر را در کلاس مجازی به اشتراک بگذارید. می توانید به شاگردهای همسطح یک زمان از منزل یا دفتر خود تدریس آنلاین کنید، تدریس خصوصی آنلاین با اجاره کلاس آنلاین با صرفه اقتصادی برای هم شما و هم جامعه

هر کسی در هر جایی از ایران هر مهارتی که دارد می تواند در خانواده استاد سلام باشد و دانشجو ها و علاقه مندان آن مهارت استادهای نزدیک به خود را بیایند.
مرجع معلم خصوصی، تدریس خصوصی،  تدریس، تدریس خصوصی آنلاین، اجاره کلاس، اجاره سالن کنفرانس، اجاره کلاس آنلاین
  همچنین با همکاری استاد سلام با سالن های همایش امکان : اجاره سالن همایش 200 نفره ، سالن همایش 100 نفره، سالن کنفرانس 100 نفره، سالن کنفرانس 50 نفره  هم وجود دارد.
 کلاس مجازی 
استاد سلام کلاس مجازی در اختیار استادها می گذارد تا از به صورت غیر حضوری با شاگرد خود در تعامل برای تدریس باشند.