حوزه فعالیت جعبه :

جعبه به عنوان سرویس اشتراک گذاری ویدیو با رویکردی متفاوت در خرداد ماه 1395 به صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نموده و هم اکنون با شروع همکاری با کلیک یاب به عنوان نمایش دهنده تبلیغات ویدئویی نیز ارایه خدمات خود را گسترش داده است.

از وجوه تمایز جعبه نسبت به سایر سرویس های اشتراک گذاری ویدیو می توان به درآمدزایی برای صاحبین کانال های ویدیویی به ازای نمایش ویدیو نام برد، به این معنی که شما میتوانید در سایت جعبه برای خود یک کانال باز کنید و ویدیوهای خود را در آنجا در معرض دید عموم قرار دهید و از دیده شدن ویدیو شما چه در سایت جعبه و چه در هرکجای اینترنت کسب درآمد کنید. از دیگر امکانات جعبه می توان سرعت دانلود و پخش بالا، تغییر کیفیت خودکار با توجه به سرعت اینترنت کاربر، رابط کاربری راحت و سریع، محتوای به روز در تمامی زمینه ها و … را نام برد.

شما می توانید ویدئوهای مرتبط با هریک از گروه های زیر را در جعبه بیابید و یا حتی در هر گروه ویدیوهای خود را بارگزاری نمایید ، به عنوان مثال در گروه های خبری ، فیلم و سریال ، ورزشی ، موسیقی و . . . میتوانید ویدیو مورد نظرتان را جستجو و تماشا کنید.

روش کسب درآمد در جعبه :

  • با بارگذاری هر ویدیو در سایت جعبه کسب درآمد کنید.
  • پس از بارگذاری، لینک مربوط به ویدیو را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید تا بازدید بیشتری داشته باشید.
  • به ازای 1000 بازدید ویدیو 5000 تومان دریافت کنید.
  • هر چقدر ویدیوهای شما جذابتر باشد و بیشتر در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شود، درآمد بیشتری دارید.
  • در صورتی که کد EMBED ویدیوی خود را در سایت یا وبلاگ های مختلف قرار دهید و تبلیغات برروی آن را فعال نگه دارید، میتوانید از آنها درآمد کسب کنید.
  • درآمد شما محدود به زمانی خاصی نیست و میتوانید برای همیشه از ویدیو های خود درآمد داشته باشید.
  • نمایش ویدیو موفق به این صورت محاسبه خواهد شد، اگر مدت زمان ویدیو کمتر از ۳۰ ثانیه باشد باید کل ویدیو دیده شود‌، اما در صورتی که مدت زمان ویدیو بیش از ۳۰ ثانیه باشد می بایست حداقل ۳۰ ثانیه از ویدیو دیده شود.