اطلاعات بیشتر در سایت ساز پرتال : https://www.portal.ir

نمایندگی سایت ساز پرتال چیست؟

سایت ساز پرتال، یک نرم افزار آنلاین ساخت سایت است که توانایی طراحی وب سایت و مدیریت آن را با قیمتی مناسب و بدون نیاز به هیچ گونه تخصص و کد نویسی به شما می‌دهد

پیشنهاد نمایندگی مناسب کسانی است که به دنبال راهی مطمئن برای کسب درآمد از اینترنت هستند. با دریافت نمایندگی، یک سامانۀ سایت‌ساز با امکاناتی مشابه با سامانۀ پرتال و یک وب‌سایت آماده با نام مورد نظرتان در اختیار شما قرار می‌گیرد. این یعنی شما به هیچ تخصصی در زمینۀ طراحی و برنامه‌نویسی نیاز نخواهید داشت. از همان ابتدا کلیۀ امکانات لازم در اختیارتان خواهد بود و شما می‌توانید بلافاصله فروش وب‌سایت را آغاز کنید. اگر که با فضای اینترنت آشنایی داشته باشید، حتماً می‌دانید که تقاضا برای ایجاد وب‌سایت تا چه حد بالاست...

راه های کسب درآمد پایدار

فروش وب‌سایت

راه‌اندازی وب‌سایت نیاز این روزهای بسیاری از شرکت‌ها، موسسأت، فروشندگان و ... است. اگر بتوانید در ماه فقط چند وب‌سایت بفروشید، درآمد ماهیانه شما به میلیون خواهد رسید.

تمدید وب‌سایت

ممشتریان می‌بایست هر سال در موعد مقرر، اشتراک وب‌سایت خود را تمدید نمایند. بنابراین پس از سال اول، شما از مشتری‌های قبلی خود نیز درآمدی کسب خواهید کرد.

طراحی اختصاصی

برخی از مشتریان به دنبال قالب اختصاصی برای وب‌سایت خود هستند. شما می‌توانید در ازای مبلغی، خود شخصاً یک قالب برای آنها طراحی کنید یا اینکار را به یک طراح وب بسپارید.

مدیریت و پشتیبانی

مدیریت محتوا و پشتیبانی از وب‌سایت‌ها هم می‌تواند یکی دیگر از خدمات شما به مشتریان باشد. شما مدیریت وب‌سایت مشتری را به عهده گرفته و به صورت ماهیانه مبلغی دریافت می‌کنید.


اطلاعات بیشتر در سایت ساز پرتال : https://www.portal.ir