میکروکار یا در اصطلاح خارجی (Micro Job) مشاغل کوچک و بزرگی هستند که در ازای دریافت مبلغ اندک ولی با تعداد تراکنش بالا انجام می شوند. این شغل ها توسط افرادی ارائه می گردد که در یک حرفه تخصص متوسط یا بالایی داشته و می توانند این مشاغل را بعنوان شغل جانبی و یا حتی اصلی خود برگزینند و از زمان خالی و اتلاف شونده خود جهت کسب درآمد استفاده نمایند.


سایت پولچه : https://www.poolche.com/

برخی دیگر از فروشندگان را افرادی تشکیل می دهند که می خواهند کار خوبشان را به دیگران معرفی کرده و بنوعی برای خود رزومه بسازند. بنابراین خدماتی باورنکردنی را در ازای دریافت مبلغ پایین ارائه می دهند و البته از کارشان لذت می برند.

مشتریان این مشاغل افرادی هستند که این نوع خرید را می پسندند. یعنی "خرید با ریسک پایین." اینجا دقیقا نقطه ای است که این سبک تجارت را از سایر سبک ها که با فروش کالا یا خدمات با قیمت بالا همراه می باشد و در نهایت ممکن است مشتری از کار تحویل داده شده ناراضی باشد متمایز می کند.

وبسایت پولچه با هدف فراهم نمودن فضایی جهت معرفی و سفارش میکروکار برای ایرانیان ایجاد شده است. ایده اصلی این وبسایت متعلق به یک وبسایت مشهور امریکایی می باشد که البته این وبسایت درب های خود را بروی کاربران ایرانی بسته و پدید آورندگان پولچه همان اشخاصی بوده اند که از این تبعیض آسیب دیده اند.

بنابراین کار بر روی تولید یک پلتفرم مشابه را از بهار 94 آغاز نمودیم و ما موفق به تولید پلتفرمی شدیم که علاوه بر امنیت بالا، بتواند پاسخگوی حجم بالایی از کاربران و تراکنش ها باشد. این وبسایت تحت حمایت مالی و پشتیبانی شرکت "توسعه فناوری ارکان (سهامی خاص)" به شماره ثبت 327985 تهران ارائه می گردد. سبک کاری وبسایت اینگونه است که تمامی خدمات با قیمت 10 هزار تومان ارائه می شود. معمولا شرایط خدماتی که با 10 هزار تومان فروخته می شود در صفحه معرفی شغل ذکر می گردد و فروشنده همچنین می تواند خدمات ارزش افزوده نیز برای شغل خود تعریف نماید.

ماموریت ما جذب کاربران فراوان می باشد. فروشنده باشند یا خریدار. ما معتقدیم که مردم ایران سزاوار بهترین امکانات هستند. واقعا معتقدیم هر ایرانی دارای چندین مهارت خوب جدا از حرفه اصلی اش می باشد. ما این بازار را با اتکا به توانایی های کاربرانمان گسترش خواهیم داد و برایشان تبلیغ خواهیم کرد.

ما یک شرکت خصوصی کوچک با منبع هزینه شخصی هستیم. هزینه هایی که وبسایت بعنوان حق السهم از فروشنده دریافت می کند تماما در جهت کمک به هزینه های نگهداری چنین پلتفرمی خواهد بود.

سیاست ما ارتباط نزدیک با کاربران می باشد. هرگونه پیشنهاد و انتقاد کاربران با دقت کامل بررسی می گردد.

در حال حاضر فقط خدمات غیر فیزیکی در پولچه بفروش می رسد. برای خدمات فیزیکی ما نیاز به راه حلی داریم تا از ایمنی و حفظ حریم خصوصی کاربرانمان مطمئن شویم. تیم پولچه عمیقا در حال بررسی این موضوع می باشد و در زمان مناسب اقداماتمان را عملی خواهیم نمود.

https://www.poolche.com/cdn/assets/img/contents/poolche_how_it_works_workers.jpg


سایت پولچه : https://www.poolche.com/