اگر هنرمند هستید و دست سازه هنری می آفرینید به چارق بپیوندید


راهنمای فروش دستسازه در چارق

تمامی هنرمندان ایرانی که در زمینه و طراحی و تولید صنایع دستی اصیل و همین طور صنایع دستساز مدرن فعالیت می کنند می توانند کالای خود برای فروش در چارق عرضه نمایند .  برای اینکار می توانید به صفحه پیوستن به هنرمندان دستساز مراجعه فرمایید ، فرم را تکمیل و نمونه کارتان را برای ما ارسال نمایید . پس از بررسی نمونه کار، درخواست تایید و پنل فروش در اختیار شما قرار داده خواهد شد .


بازار و فروشگاه آنلاین صنایع دستی چارق در راستای رسیدن به اهداف خود که معرفی و ترویج استفاده از محصولات صنایع دستی ایرانی و حمایت از هنرمندان این عرصه است، در سال 1394 راه اندازی شد و در آذرماه ١٣٩٤ بطور رسمی  آغاز به فعالیت و فروش اینترنتی محصولات به تمام نقاط کشور  و جهان نمود. فروشگاه آنلاین چارق در صدد گسترش فعالیت خود در بازار جهانی و معرفی صنایع دستی ایرانی به سراسر دنیاست.

از سویی دیگر چارق در تلاش است با ارائه مطالبی مفید درباب صنایع دستی منبعی جامع برای علاقمندان و پژوهشگران این زمینه باشد و در عین حال در صدد تلفیق هنرسنتی و هنر مدرن و به روز کردن و کاربردی تر کردن صنایع دستی با تولیدات خاص قدم برمی داریم . فروشگاه آنلاین صنایع دستی چارق دارای نماد اعتماد الکترونیک دو ستاره از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی کشور می باشد که امری بر فعالیت قانونی این وب سایت می باشد که نتیجه آن اعتماد هرچه بیشتر  هنرمندان و مشتریان هنر دوست را در بر خواهد داشت.