کسب درآمد از اینستاگرام آموزش کسب درآمد از طریق اینستاگرام در اینستاگرام خود درآمد کسب کنید دانلود مقاله کسب درآمد اینترنتی با اینستاگرام
دسته بندی اندروید+android
بازدید ها 69
فرمت فایل zip
حجم فایل 1769 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 10
دانلود آموزش راههای کسب درآمد از اینستاگرام

فروشنده فایل

کد کاربری 1018
کاربر

در این دوره می توانید اصول پولسازی در اینستاگرام را یادگرفته و بیزنس خود را آغاز کنید . اینستاگرام به دلیل محبوبیت بین مخاطبان،به طور دائم مورد بازدید قرار میگیرد اما برای راه اندازی کسب و کارتان در این شبکه اجتماعی باید مهارت های لازم را بیاموزید. فوت و فن هایی که بازدید کنندگان پیج شما را به شدت افزایش می دهد و نیز اصول جذب مشتری در این شبکه از نکات بسیار مهم این دوره آموزشی است.

*آیا می دانید در همین بازار فعلی ایران کسانی هستند که از اینستاگرام و عرضه محصولات در آن هفته ای 7تا 10 میلیون تومان در آمد دارند؟

* آیا می دانید حضور ایرانیان در اینستاگرام ظرف سال گذشته ،بیش از صد در صد افزایش یافته است؟

*آیا می دانید نسبت گوشی های هوشمند به گوشی های غیر هوشمند روز برزو در حال افزایش است و از رقم 70 درصد عبور می کند ؟

*آیا می دانید اگر کسب و کارتان را در اینستاگرام گسترش دهید هزینه هایی نظیر اجاره از سبد هزینه شما حذف می شود و شما می توانید اجناس را به قیمتی بسیار ارزان تر از مغازه ها عرضه کنید و این یک مزیت رقابتی عالی برای شما خواهد بود؟

*آیا می دانید روند حضور کسب و کارهای کوچک در اینستاگرام روز بروز بیشتر می شود و شما نیاز دارید برای موفقیت کسب و کارتان در ایستاگرام اصول علمی این کار را یاد بگیرید ؟

در این آموزش با عنوان پولسازی در اینستاگرام که در آن شما اصول مهم حضور کسب و کار را در این شبکه اجتماعی را به خوبی یاد خواهید گرفت و می توانید با به کار بستن این اصول ،کسب و کاری پر رونق را در اینستاگرام به وجود اورید.

شما می توانید با پرداخت 4000 تومان صاحب این مجموعه نفیس شوید و چندین هزار برابر آن را در آمد کسب کنید