برای اولین باردرایران سیستم همکاری در فروش"بسته های تبلیغاتی"راه اندازی شد.

تبلیغات اینترنتی از آسانترین و در دسترس ترین نوع کسب وکارها می باشد ولی آنچه در کسب وکار های اینترنتی اهمیت دارد نو گرایی و خلاقیت می باشد؛ مجموعه بزرگ تبلیغاتی "باکس آگهی" در اقدامی خلاقانه برای اولین بار در ایران اقدام به راه اندازه سیستم همکاری در فروش تبلیغاتی کرده است.

http://boxagahi.ir/affiliate/

برای اولین باردرایران سیستم همکاری در فروش"بسته های تبلیغاتی"راه اندازی شد.
سیستم همکاری در فروش باکس آگهی boxagahi.ir شیوه نوین تبلیغات اینترنتی

مجموعه تبلیغاتی باکس آگهی بستری فراهم آورده تا کاربران بدون نیاز به سرمایه و یا دانش خاص بتوانند از اینترنت درآمد داشته باشند.

شروع کسب و کار اینترنتی یعنی بسترسازی برای کسب درآمد از اینترنت،شاید آسانترین نوع در مجموعه مشاغل خانگی باشد،در کسب وکار اینترنت داشتن سرمایه زیاد و یا دانش بالا نیاز نیست زیرا می توان با دانش و سرمایه دیگران در بسترهای مجازی،درآمد کسب کرد آنچه در کسب وکار اینترنتی اهمیت دارد نو گرایی و خلاقیت فردی و یا گروهی می باشد.

مجموعه بزرگ تبلیغاتی باکس آگهی در اقدامی نو و خلاقانه برای اولین بار در ایران سیستم همکاری در فروش "تبلیغات اینترنتی" را ارائه کرده است، درواقع در این کسب وکار اینترنت مجموعه "باکس آگهی" بستر درآمدزایی را فراهم کرده است و همکاران فروش می توانند با صبر و خلاقیت بسته های تبلیغاتی را بازاریابی کنند.

شاید شما سیستم های مختلف همکاری در فروش اینترنتی را دیده باشید در این سیستم های همکاری در فروش، بازاریابها اقدام به بازاریابی فایل و یا کالایی می کنند ولی در سیستم همکاری در فروش باکس آگهی کاربران "بسته های تبلیغاتی" را بازاریابی می کنند.

کاربران با ثبت نام در این سیستم یک لینک بازاریابی و یا کد بازاریابی دریافت می کنند که از طریق این لینک و کد بازاریابی می توانند بسته های تبلیغاتی را به فروش برسانند

بسته های تبلیغاتی چیست؟

مجموعه بزرگ "باکس آگهی" بستری فراهم کرده  که در این بستر کاربران می توانند در سایت های مختلف به روش های گوناگون تبلیغات درج کنند، هر بسته تبلیغاتی ارائه دهنده نوعی از تبلیغات اینترنتی در چندین سایت می باشد و بازاریاب ها در سیستم همکاری در فروش باید به تبلیغات و معرفی "بسته های تبلیغاتی" بپردازند و به ازای خرید هر بسته تبلیغاتی توسط مشتری 20 درصد پورسانت بازاریابی پردخت می گردد.

جهت اطلاع بیشتر از سیستم همکاری در فروش بسته های تبلیغاتی باکس آگهی به تارنمای باکس آگهی مراجعه و یا بر روی لینک زیر کلیک کنید:

http://boxagahi.ir/affiliate/