اعطای نمایندگی برند غذای آنلاین در تمام شهرها و روستاهای کشور

شما هم صاحب کسب و کار آنلاین خود شوید

http://boxagahi.ir/wp-content/uploads/2019/07/%DA%A9%D8%B3%D8%A8-%D8%AF%D8%B1%D8%A2%D9%85%D8%AF-%D8%A2%D9%86%D9%84%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D9%85%DB%8C%D9%84-%DA%86%DB%8C.jpg


در هر شهر و روستای دور و نزدیک ، کوچک یا بزرگی که باشید ، می توانید با شرایط کاملا سهل و آسان کسب و کار خود را با سامانه ی سفارش آنلاین غذا و خوراکی چی میل فورا راه بیندازید. اصلا هم نگران چیزهائی که نمیدانید ، نباشید. آموزش صفر تا صد و راه اندازی تا بهره برداری در کنارتان هستیم.

توسعه ی کسب و کار با چی میل

چی میل یک پلتفرم چند منظوره است که تمام نمایندگان محترم می توانند با کمی ابتکار عمل و آینده نگری ، تمام راههای کسب درآمد در بستر چی میل را بررسی کرده و به بهترین وجه از آن منتفع شوند.


با چی میل چطوری میتونم پول بیشتری دربیارم؟

تشکیل تیم وورک های مستقل و راه اندازی غرفه هائی نظیر :
۱- فروتلند چی میل
۲- قهوه دونات چی میل
۳-نان و شیرینی آنلاین چی میل
۴-مینی سوپرمارکت چی میل در کلاس های متفاوت ، نظیر :
مینی سوپرمارکت شبانه چی میل
مینی سوپرمارکت شبانه روزی چی میل
مینی سوپرمارکت سه سوت چی میل/ دارای پیک های سریع و اکسپرس
مینی سوپرمارکت تخصصی چی میل ( ویژه ها )مثل : لبنیات بز ، لبنیات عشایر ، لبنیات گاومیش ، عسل های پرورشی ویژه ، آبلیمو ، آبغوره ، آب نارنج تولید روز ، مینی ترشی مارکت ، مینی سبزی مارکت و…..
و…..
۵-میزبامن چی میل
۶-گزومز چی میل
۷- مامان پزهای چی میل
۸-تک منو های چی میل شامل غذاهای خاص و یا انحصاری و کمیاب
۹و……
بستر فعالیت و سفارش گیری ، عرضه و معرفی کاملا مهیاست. اکثر سناریو ها نیز تدوین و نگارش شده که میتوانید از کانال ایتا دانلود نموده ، پرینت بگیرید و پس از تشکیل تیم های اجرائی در اختیار مدیران کارگروههای خود گذاشته تا همه ی اعضای تیم راجع به جزئیات استارتاپ ها توجیه باشند.


هشدار جدی
شرط موفقیت کارهای استارتاپی ، داشتن توان جمع آوری ، سازمان دهی و اداره کردن گروههای کاری ( تیم وورک ) هستش. از قدرت کارهای جمعی و خرد جمعی غاقل نشوید. اگر استراتژی شما مبتنی بر تکروی و حرکت انفرادی می باشد ، متاسفانه باید بگویم که کسب و کار شما هیچ رشدی نخواهد کرد. توان ، انرژی و عملکرد اجرائی شما محدود است و همزمان نمیتوانید تمام جنبه های اجرائی کار را بردوش بگیرید ، مخصوصا زمانیکه قصد توسعه ی کسب و کار خود را دارید.


اصلا نگران نباشید ، امتیاز نمایندگی چی میل فقط مال شماست ، پس بدون هراس از رقیب تراشی توسط کارکنان و اطرافیان ، میتوانید تیم های کوچک خانوادگی و یا تیم های دوستانه و یا تیم های حرفه ای تشکیل داده و برای هر یک از ایده های فوق ، طرح های توسعه ی خود را عملی کنید


۰۹۱۳۷۴۷۱۹۲۳