با تپسل پلاس پول دربیار !

تپسل پلاس چیه؟

در تپسل در تمام مدتی که با شما همراه بودیم، همواره تلاشمون رو کردیم که با ارائه نوآوری‌ها و راهکارهای جدید فضای بهتری رو برای توسعه‌دهنده‌های ایرانی ایجاد کنیم. تپسل پلاس جدیدترین و هوشمندترین SDK تپسل هست که قراره درآمد شما رو به طرز قابل توجهی افزایش بده و شما رو به یک درآمد دلاری پایدار برسونه.

در تپسل پلاس شما در کنار تپسل به چندین شبکه‌ی تبلیغاتی (ad-network) خارجی مثل Admob و ... هم متصل هستید. تپسل پلاس در هر لحظه بهترین شبکه تبلیغاتی از لحاظ درآمد رو برای اپلیکیشن شما انتخاب کرده و تبلیغات اون رو در فضای تبلیغاتی شما نمایش می‌ده.

تپسل پلاس در کنار افزایش درآمد و کسب درآمد دلاری، درصد وجود تبلیغ (fill-rate) و تنوع تبلیغاتی رو هم برای اپلیکیشن شما بهتر می‌کنه و در نهایت تجربه‌ی کاربری بهتری رو برای کاربران اپلیکیشن‌تون رقم می‌زنه. مدیریت همه این مسائل برای شما هیچ زحمتی نداره و الگوریتم‌های تپسل خودشون این کار رو برای شما انجام میدن.

 

چه‌طور می‌تونم از تپسل پلاس استفاده کنم؟

کافیه یک ایمیل با عنوان "تپسل پلاس" به آدرس publishers@tapsell.ir بزنید و اسم خودتون، شماره تماس‌تون و لیست اپلیکیشن‌هایی که می‌خواید براشون تپسل پلاس رو فعال کنید، همراه با لینک کافه‌بازار یا گوگل پلی‌شون رو برای ما بفرستید. ما اپلیکیشن‌هاتون رو بررسی می‌کنیم و در صورت تایید از سمت ما می‌تونید پیاده‌سازی SDK رو انجام بدید. بعد از پیاده‌سازی کامل SDK هم می‌تونید اپلیکیشن رو آپدیت بدید و درآمدزایی دلاری خودتون رو شروع کنید. ما در تمام این مسیر همراه شما هستیم و هر سوالی که داشتید، می‌تونید با بخش ناشرین تپسل در تماس باشید.
اولویت با اپلیکیشن‌هایی است که بالای ۱۰ هزار نصب دارند و توسط کارشناسان ما تایید می‌شوند ولی اگر اپلیکیشن با کیفیتی دارید که شرایط بالا رو نداره می‌تونید با ما تماس بگیرید یا ایمیل بزنید که درباره‌ش صحبت کنیم.

در تپسل پلاس بهتره از چه نوع تبلیغاتی استفاده کنم؟

شما در تپسل پلاس از تمامی فرمت‌‌های تبلیغاتی تپسل شامل انواع ویدئوها و بنرها می‌تونید استفاده کنید و ازشون کسب درآمد کنید. ولی پیشنهاد تپسل به شما استفاده از تبلیغات بنری بینابینی، بنری استاندارد، بنری همسان و ویدیوی جایزه‌ای در تپسل پلاس است. تجربه‌ی ما نشون می‌ده که این چهار نوع فرمت تبلیغاتی درآمد دلاری بهتری را ایجاد می‌کنند و شما با استفاده از این چهار فرمت، می‌تونید درآمد دلاری قابل توجهی رو داشته باشید.
راستی تبلیغات بنری همسان AdMob هم که به صورت عمومی ارائه نمی‌شه توسط گوگل به تپسل اختصاص داده شده و به زودی می‌تونید ازش استفاده کنید.

 

ادامه و ثبت نام