همکاری در فروش

پرسش های متدوال درباره همکاری در فروش :

 

-          همکاری در فروش یا affiliate marketing چیست؟

اگر دنبال کسب درآمد از اینترنت و شبکه های اجتماعی هستید، می توانید با عضویت در سیستم همکاری در فروش زینومد به عضویت این فروشگاه درآمده و جزء همکاران(بازاریابان) ما شوید، در این سیستم ، به همکار(بازاریاب) یک فروشگاه اینترنتی تعلق گرفته، که با معرفی کالاهای این فروشگاه در سایت، وبلاگ و یا گروه های تلگرام و اینستاگرام خود، می تواند به ازای خرید هر یک از کاربران خود، در سود فروش زینومد شریک شده و با دریافت کارمزد فروش (پورسانت)، درآمد ماهیانه بالایی را کسب نماید.

شایان ذکر است که وظیفه تأمین و ارسال سفارش به عهده فروشگاه اینترنتی زینومد می باشد.

 

-          نحوه عضویت و شروع به کار در پنل همکاری در فروش زینومد چگونه است ؟

برای عضویت در پنل همکاری در فروش زینومد و کسب درآمد از آن، نیاز به سرمایه نیست، حتی نیاز به داشتن یک شبکه اجتماعی پر مخاطب هم نیست و تنها کافیست که یک وب سایت، کانال تلگرام و یا صفحه اینستاگرام داشته باشید و با ترغیب هر تعداد کاربر به خرید از زینومد، در فروش ما شریک شده و کارمزد فروش(پورسانت) دریافت نمایید.

لذا برای شروع کار، ابتدا باید با کلیک بر روی گزینه "ثبت نام" ، پس از تکمیل اطلاعات درخواستی، به عضویت پنل درآمده و مراحل بعدی را طبق راهنما و قوانین پنل همکاری در فروش زینومد که در داخل پنل موجود می باشد، طی نمایید.

 

-          آیا این امکان وجود دارد که همکار(بازاریاب) کالاهای خود را برای فروش در پنل قرار دهد؟

خیر، همکار (بازاریاب) فقط می تواند بر روی کالاهای زینومد فعالیت نموده و به ازای هر فروش، در سود زینومد شریک شده و با دریافت کارمزد فروش(پورسانت)، درآمد کسب نماید.

 

-          آیا برای همکاران زینومد (Affiliates) دسته بندی متفاوتی وجود دارد؟

بله، ما همکاران خود را بر اساس عملکرد ماهانه (مبلغ کل فروش و تعداد سفارشات ثبت شده)، به 3 سطح برنزی، نقره ای و طلایی دسته بندی کرده ایم، البته همه همکاران به صورت پیش فرض در سطح برنزی همکاری را شروع نموده و در صورت عملکرد بهتر، (با توجه به جدول ارائه شده در قسمت پروفایل پنل) ، در ماه های بعد به سطح های بالاتر ارتقا خواهند یافت و مشمول استفاده از شرایط آن سطح بندی می شوند.

 

-          ربات تلگرامی همکار چیست و چه کاربردی دارد؟


در ربات تلگرامی همکار زینومد به آدرس https://t.me/zinomodhamkarbot ، شما می توانید گزارش های کاربردی کالاها، پیام های ورودی، سفارشات و امور مالی را دریافت نمایید.

همچنین قابلیت دریافت عکس ها و بنرهای تبلیغاتی کالاها، متناسب با فضاهای تبلیغاتی مختلف نیز در این ربات وجود دارد.

 

همین حالا از طریق لینک زیر ثبت نام کنید و با فروش کالا در فضاهای تبلیغاتی خود، با دریافت کارمزد فروش، درآمد ماهیانه بالایی کسب نمایید، جهت عضویت وارد لینک زیر شوید :

 

http://affiliate.zinomod.ir/AffiliateManagement/Login?pageUrl=%2FAffiliateDashboard%2FIndex