سیستم همکاری در فروش سایت دکتر فخار

 

عضویت در سیستم همکاری و کسب درآمد برای تمامی افراد در ایران و سراسر جهان آزاد است و هر فردی با هر مقدار دانش و توانائی می تواند از سایت دکتر فخار درآمد بسیار مناسبی کسب کند. در سیستم همکاری در فروش شما به ازای بازاریابی و تبلیغات برای کالاهای مجازی که در این سیستم وجود دارد، درآمد خواهید داشت و می توانید این کار را به عنوان یک شغل پردرآمد حتی در منزل برای خود در نظر بگیرید که زمان زیادی هم از وقت شما را نمی گیرد

 


 چطور می توانید از سایت دکتر فخار درآمد داشته باشید ؟!!

  1. شما می توانید با تبلیغ محصولات یا خدمات در سایت یا وبلاگ خودتان
  2. یا با تبلیغات از طریق ایمیل ، تبلیغات در گروه های یاهو ، گوگل و فیس بوک و یا سایت های متنوع اینترنتی نظیر ایستگاه و سایر سایت هایی که به تبلیغات رایگان اختصاص داده شده است .  
  3. یا حتی پیشنهاد شفاهی به دوستان و نزدیکان که برای خرید به سایت ، وبلاگ یا فیس بوک شما مراجعه نمایند.
  4. یا هر روشی که خودتان برای تبلیغات مناسب دیدید به کسب درآمد بپردازید


مراحل کار : 
 

  1. عضویت در سیستم همکاری در فروش
  2. مطالعه روشهای تبلیغ ارائه شده در پنل کاربریتان
  3. به اشتراک گذاشتن لینک محصولاتی که مد نظر شماست در سایت یا فیس بوک و یا جایی که مناسب می دانید.
  4. خرید محصولات توسط مشتریان از طریق لینک متعلق به شما که در پنل کاربریان قرار دارد . خرید باید بصورت آنلاین باشد ، امکان خرید و محاسبه پورسانت از روش پرداخت درب منزل و سیستم فروتل وجود ندارد
  5. واریز پورسانت به حساب شما  (کلیه تراکنش ها و خریدهای مشتریان که از طریق لینک شما انجام گرفته باشد در پنل کاربریتان قابل رهگیری می باشد و امکانات کاملی برای کنترل صحت فعالیتها در اختیار شما قرار داده شده است) 

 موارد فوق به صورت کلی بیان گردیده ، برای اطلاع از جزئیات ثبت نام کنید و بخش های مختلف پنل کاربریتان را مورد بررسی قرار دهید.

 

 
 

  * ثبت نام برای کاربران فروشگاه لازم نیست.

http://drfakhar.ir/