همکاری در فروش بایکرشاپ

تقریبا همه ما با مفهوم بازاریابی آشنایی لازم را داریم. بازاریابی عبارت است از همکاری با فروشنده  یک محصول به منظور فروش بیشتر، در ازای دریافت درصد و با مبلغی از درامد حاصل از فروش آن محصول.

در سیستم های فروش بزرگ جهان مانند علی بابا و یا آمازون، این سیستم بازاریابی یا همکاری در فروش پیاده سازی شده و کاربران بسیاری در سراسر جهان در آمد های کلانی در ازای فروش محصولات با استفاده از همکاری در فروش بدست می آورند.

بایکرشاپ نیز این امکان را در اختیار علاقمندان قرار داده که بتوانند با همکاری در فروش محصولات مرتبط با موتور سیکلت موجود در سایت، به صورت کاملا مکانیزه و سیستماتیک، در آمد خوبی داشته باشند.

بایکرشاپ

بدین منظور سیستمی پیاده شده که به صورت خودکار میتوانید همکاری در فروش را با فروشگاه بزرگ بایکرشاپ تجربه کنید.

شما با ثبتنام به عنوان بازاریاب در سایت بایکرشاپ، یک لینک اختصاصی دریافت میکنید. هر کاربری که با استفاده از لینک شما وارد فروشگاه بایکرشاپ شود و خریدی انجام دهد، به شما درصدی به عنوان پورسانت تعلق میگیرد که این مبلغ در پایان هر ماه به شماره کارت شما واریز میشود.

شما حتی میتوانید یک محصول خاص را بازاریابی کنید. بدین منظور شما میتوانید در پنلی که در فروشگاه بایکرشاپ، در اختیار شما داده میشود، تمامی این امکانات را در اختیار داشته باشید.

آموزش همکاری در فروش بایکرشاپ

جهت ثبت نام سیستم همکاری در فروش بایکرشاپ، شما ابتدا باید به عنوان بازاریاب ثبت نام کنید. بدین منظور وارد این لینک شده و اطلاعات خواسته شده را طبق تصویر زیر تکمیل نمایید:

بایکرشاپ

پس از ثبتنام، به صورت آنی، پنل شما در دسترس قرار خواهد گرفت. لینک اختصاصی شما در این قسمت نمایش داده میشود. با کپی این لینک و قرار دادن آن در وبسایت و یا کانال تلگرام و یا ارسال آن برای دوستان خود، به ازای هر خریدی که انجام میدهند، پورسانت شما اضافه خواهد شد که در پنل شما در فروشگاه بایکرشاپ قابل مشاهده خواهد بود.

بایکرشاپ

آمار ورودی ها، لیست ارجاع ها، تعداد بازدید ها و نمودار خرید ،لیست پرداختها و … امکاناتی است که در پنل شما قرار دارد. همین حالا با کلیک روی این لینک زیر به عنوان همکار،در فروشگاه بایکرشاپ ثبتنام خود را انجام داده و در آمد میلیونی داشته باشید!