پیامک پولساز !

عده زیادی از افراد هستند که تمایل به همکاری در فروش سامانه پیامک دارند اما نمی توانند خدمات پشتیبانی بدهند یا روش بازاریابی خوبی ندارند و …

 

 

 

برای کسب درآمد از طریق سیستم همکاری در فروش باید مراحل زیر را طی نمایید :

1 – خودتان یک پنل اس ام اس از ایده پردازان داشته باشید ، در صورتی که هنوز کاربر ما نشده اید عدد 1 را به شماره 300077 ارسال نمایید.

همکاری در فروش پیامک

2 – پس از ورود به سامانه پیامک به بخش همکاری در فروش در منوهای سمت چپ مراجعه نمایید.

 

 

 

منوی همکاری در فروش پیام کوتاه

 

 

3 – به بخش تنظیمات کلید واژه مراجعه نمایید و یک کلمه کلیدی مثلا sms برای خودتان با شماره 300077 (حتما این خط را انتخاب کنید) تعیین نمایید .

 

 

 

کلمه کلیدی اس ام اس همکاری

 

 

4 – تبلیغ کنید یا به دیگران بگویید که با ارسال کلمه مثلا sms به شماره 300077 صاحب سامانه پیامک رایگان شوند .

 

 

 

 

 

 

از اینجا به بعد کلیه خدمات پشتیبانی و مسئولیت های ارسال کاربران و … با ایده پردازان بوده و اگر کاربر نیاز به خدمات پشتیبانی داشت باید با شماره 0212853 تماس بگیرد یا از طریق بخش پشتیبانی داخل سامانه پیامک تیکت بزند تا کارشناسان ایده پردازان پاسخگو باشند .

 

 

 

 

پشتیبانی سامانه پیامک

 

 

 

نحوه فروش و تبلیغات به این صورت است که شما باید در شبکه های مجازی ، اینترنت یا چاپ تراکت و … از دیگران بخواهید که با ارسال کلمه کلیدی شما پنل اس ام اس رایگان داشته باشند .

 

 

 

 

 

 

درصد سود شما از سود فروش پیامک به میزان 30 درصد ، از فعالسازی ماژول ها توسط کاربران 30 درصد و از فروش شماره های پیامکی 10 درصد می باشد که این درصد با توجه به کارکرد شما قابل افزایش می باشد.

 

 

 

 

کسب درآمد در اینترنت

 

 

 

نحوه دریافت سود شما به این صورت است که وارد بخش همکاری در فروش می شوید و از منوی درخواست تسویه حساب نقدی ، درخواست تسویه حساب می دهید و مبلغ سود شما به حساب بانکی شما ظرف مدت24 ساعت واریز خواهد شد (در اولین روز اداری بعد از درخواست)

 

 

 

 

تسویه حساب درآمد کسب شده

 

 

 

میزان سرمایه گذاری شما در این طرح 0 ریال می باشد ، یعنی شما می توانید بدون حتی یک ریال سرمایه گذاری در این طرح شرکت کنید و سود ببرید .

 

 

 

 

کسب درآمد بدون سرمایه گذاری

 

 

 

برای اینکه مشتریان بعد از آشنایی با ایده پردازان ، باز هم برای خرید های بعدی یا معرفی دوستانشان از کلمه کلیدی شما استفاده نمایند نیز تدابیری اندیشیده شده است ، اگر کاربری مستقیم از سایت sms.ir پنل خود را فعال نماید هزینه پیامک برای وی ، بین 12 الی 17 تومان محاسبه می گردد اما اگر از طریق شما ثبت نام نماید تعرفه ای مابین 12 الی 16 تومان خواهد داشت ، بنابراین به نفع کاربران است که برای ثبت نام مجدد (معرفی دیگران) از کلمه کلیدی شما استفاده نمایند .

 

 

مزیت های طرح نسبت به داشتن یک پنل نمایندگی مستقل :

عدم نیاز به سرمایه گذاری برای خرید و فروش شارژ پیامک

عدم نیاز به پشتیبانی دادن و پاسخگویی به تیکت ها و تماس های تلفنی

عدم نیاز به سایت ، وبلاگ و … برای فروش سامانه پیامک

عدم نیاز به دفتر کار و تلفن برای ارایه خدمات پشتیبانی و فروش

نداشتن مسئولیت در قبال ارسال های کاربران

استفاده از برند sms.ir برای جذب مشتریان

سریع و ساده بودن فعالسازی پنل توسط کاربران

sms.ir